Tłumaczenia na język angielski

Cennik: Tłumaczenia pisemne
Z obcego na polski Z polskiego na obcy
angielski 32 29 35 29
Ceny netto w PLN
Jednostką rozliczeniową jest strona tłumaczeniowa składająca się z 1600 znaków ze spacjami

Cennik: Tłumaczenia przysiegłe
Z obcego na polski Z polskiego na obcy
angielski 32 29 35 29
Ceny netto w PLN
Jednostką rozliczeniową jest strona tłumaczeniowa składająca się z 1125 znaków ze spacjami

Cennik: Tłumaczenia ustne
Z obcego na polski Z polskiego na obcy
angielski 120 95 120 95
Ceny netto w PLN
Jednostką rozliczeniową jest jedna godzina (60 minut)

Język angielski

Współcześnie język angielski posiada tak ogromny zasięg, że można go traktować jako język międzynarodowy. Wraz z początkiem XX wieku stał się on językiem dyplomatów i polityków, toteż dominuje w kontaktach na arenie międzynarodowej. W programach nauczania wielu szkół nieanglojęzycznych jest on głównym nowożytnym językiem obcym. Język angielski jest językiem urzędowym nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również na terenach od niej zależnych i w byłych angielskich koloniach. Oznacza to, że posługują się nim mieszkańcy każdego kontynentu. Pozostałe języki o zasięgu międzynarodowym to hiszpański, rosyjski, włoski oraz niemiecki.

Idąc z duchem czasu stworzyliśmy profesjonalne biuro tłumaczeń z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne. Wiemy, jak ważna jest precyzja i poprawność tłumaczenia, dlatego pracują u nas specjaliści posiadający umiejętność przekładu nie tyko języka ogólnego, ale również jego dialektów oraz odmian funkcjonalnych. Nasza kadra składa się z wyspecjalizowanych profesjonalistów, posiadających odpowiednie studia kierunkowe i wieloletnie doświadczenie z zakresu translatoryki.

W ofercie naszego biura tłumaczeń znajdują się profesjonalne tłumaczenia na jezyk angielski nie tylko dokumentów, oficjalnej korespondencji, specyfikacji, instrukcji czy dokumentacji technicznej - tłumaczymy także proste teksty użytkowe. Gwarantujemy pełną poufność i rzetelność translatorską.

W ciągu wielu lat naszej działalności nabyliśmy dużego doświadczenia, które umożliwia nam fachowe wykonanie powierzonych zadań.

Zobacz także tłumaczenia na język niemiecki© 2005 - 2013 iTranslate.pl / Kariera w biurze tłumaczenień / Mapa strony / FAQ


itranslate.pl - Biuro Tłumaczeń powstało w Krakowie w 2005 roku. iTranslate – Tłumaczenia Kraków – oferuje usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie, realizujemy tłumaczenia w najkrótszych możliwych terminach. Nasza oferta to: tłumaczenia pisemne zwykłe, tłumaczenia pisemne techniczne, tłumaczenia pisemne specjalistyczne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ustne.
Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń w Krakowie